Totalni delirijum u Humskoj kada je Zvezda primila gol u Plzenju: Grobari slavili muke večitog rivala
Fudbaleri Partizana imaju podršku pune Humske u revanšu plej-ofa Lige konferencija protiv Hetafea.
Najvatrenije pristalice crno-belih prepoznale su trenutak i pružile su neverovatnu podršku Saši Iliću, igračima, ali i upravi koja je želela da podnese ostavke zbog loših rezultata.
Pred meč protiv Hetafea, na krcatom stadionu, navijači Partizana su se dobro zabavili i raspoloženje im je ozbiljno popravljeno kada su pratili dešavanja iz Plzenja na svojim telefonima.
Posle crvenog kartona koji je dobio Bukari, kao i dva brza gola Čeha, došlo je do potpune ekstaze među Grobarima, koji su slavili muke svog večitog rivala.
A kada je u sudjskoj nadoknadi pao gol Viktorije, došlo je do totalnog ludila u Humskoj.
Pogledajte kako je to izgledalo u Humskoj:
(Telegraf.rs)
Video: Anketa - Erling Haland: Sa ili bez kose?
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.