Vatrena Brazilka je mis Mundijala: Provokativne fotke opčinile navijače, a onda je zaplesala ispred stadiona

D. U.
D. U.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 3

Brazilski Flamengo je klub koji je možda i najviše pokazao u dosadašnjem toku Svetskog prvenstva, a i njegovi navijači dominiraju u Americi.

Uz njih se istakla i jedna atraktivna Brazilka, inače popularna na Instagramu i društvenim mrežama zbog provokativnih fotografija - Renata Melao.

Nju prati 3,1 milion ljudi na Instagramu, a nema sumnje da će joj popularnost dodatno skočiti posle ovog prvenstva.

Vatrena Brazilka šeta ulicama Njujorka u tangama uz dres Flamenga, a bila je i na stadionu u Orlandu, gde je u rezultatski nebitnoj utakmici Flamengo remizirao sa Los Anđelesom (1:1).

Bila je pre toga i u Filadelfiji, gde je očarala mnoge prolaznike po gradu i u metrou, jer je išla tako oskudno odevena, a takva je bila i u avionu.

Ispred stadiona je napravila i fotografije koje nikoga nisu ostavile ravnodušnim, a sada je i zaplesala pre meča i dodatno uzburkala krv vatrenih brazilskih navijača.

Mnogi svetski mediji objavili su njene fotografije, a već je svi zovu i "Mis Mundijala".

Pogledajte kako je to izgledalo ispred stadiona:

(Telegraf.rs)

Video: Čima Moneke i Ti Džej Šorts napravili ludnicu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA