Kosovo dobija stadion sa Svetskog prvenstva? Impoznantno zdanje moglo bi da dođe u srpsku pokrajinu
Jedan od najinteresantnijih stadiona sa ovog Svetskog prvenstva u Kataru pod nazivom "Stadion 974" mogao bi da završi na Kosovu i Metohiji.
Naime, predsednik tamošnjeg saveza tzv. nepostojeće države, Dževedet Zeka nagovestio je da bi zbog dobrih veza sa FIFA ovaj stadion mogao da završi kod njih.
- Jedan od ovih stadiona su u planu da završe na tzv. Kosovu, tako sam i rekao u jučerašnjoj emisiji - poručio je Zeka.
Ovaj stadion prvobitno je bio planiran da završi u Montevideu i da posluži za Svetsko prvenstvo koje je planirano da se 2030. godine održi upravo u Urugvaju na stogodišnjicu od prvog.
Podsetimo da nosi naziv Stadion "974" zbog broja kontejnera od kojih je izgrađen, a može da se u potpunosti razloži i preseli na drugo mesto.
Video: Telegraf u grotlu navijača Argentine: Fudbal je emocija i oni su to dokazali, naježili smo se
(Telegraf.rs)
Video: Ma šta je ovo bilo?! Kakav koš Borca iz Zemuna za drugi produžetak protiv BKK Radničkog
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Vitez Koja
"Zbog dobrih veza sa FIFA" s obzirom da pokrajina nikada nije imala nikakve značajne fudbalere, trenere, fudbalske radnike, takođe nije ni priznata, ubačena je mimo svih pravila i postulata tih organizacija, jasno je kakvu to dobru vezu imaju 💰💰💰💵💉 Ali mene raduje, jer će Srbija dobiti još jedan stadion koji će biti smešten u nerazvijenoj pokrajini.
Podelite komentar
Rom
Tamo ide stadion 1244. Po sporazumu..
Podelite komentar
Hajduk
Da srpska pokrajina svašta .
Podelite komentar