• 25
 ≫

Iranci besni posle odluke sudije: Da li su oštećeni za penal protiv SAD-a u 98. minutu?

≫

Posle meča, fudbaleri Irana su 5 minuta razgovarali sa sudijom

• 25
Mehdi Taremi

Printscreen: Twitter/@GoalsZack

Fudbalska reprezentacija Irana eliminisana je sa Svetskog prvenstva u fudbalu pošto je poražena od selekcije SAD-a sa 1:0 u 3. kolu grupne faze.

I pored vođstva Amerikanaca, Iran je napadao do poslednjeg momenta i želeo do remija koji bi ih odveo dalje. Na samom kraju meča, u 8. minutu sudijske nadoknade, lopta je stigla do taremija koji je pao u kaznenom prostoru.

Fudbaleri Irana tražili su penal zbog povlačenja, ali je sudija odmahnuo i meč je brzo priveden kraju. Posle suseta Iranci su 5 minuta ostali na terenu kako bi sa sudijom razjasnili zašto je doneo ovakvu odluku.

Procenite sami, da li je bio penal za Iran.