≫

Bobiju nisu dali ni da šutira, Filadelfija slavila posle drame! (VIDEO)

Ništa od poena za Bobija

• 2

Košarkaši Filadelfije pobedili su Šarlot na gostovanju sa 118:114, a Boban Marjanović nije uspeo da iskoristi odsustvo Džoela Embida.

Naš centar odigrao je samo 11 minuta i nije se upisao u strelce, a njegovi saigrači zabeležili su važan trijumf u borbi za treće mesto na Istoku.

Vezali su petu pobedu i to je režirao Džej Džej Redik, a na drugoj strani su Hornetsi dodatno umanjili šanse da se domognu mesta u plej-ofu, trenutno su deseti na istočnoj obali sa tri pobede manje od Majamija.

Meč je obilovao preokretima, a toliko su nijanse odlučivale da u poslednjih 10-ak minuta nijednom razlika nije prešla četiri poena.

Enis je 18 sekundi pre kraja pogodio trojku za 115:111, Džeremi Lemb je uzvratio sa tri slobodna bacanja, da bi posle penal završnice Heris stavio tačku na meč.

Ben Simons je ubacio 28 poena, Redik je imao 27 poena uz 10 skokova i osam asistencija, a naš Boban Marjanović je u prvom poluvremenu odigrao svih 11 minuta.

Nije ni došao do prilike za šut pored dobre odbrane rivala, ali je došao do dva skoka i dve asistencije.