Radikalni rez posle derbija: Zvezda suspendovala Gista, ne putuje u Berlin!

Prva velika promena posle crno-belih!

• 71
KK Partizan - KK Crvena zvezda

Košarkaši Crvene zvezde izgubili su od Partizana sa 75:72, a prva žrtva poraza je Džejms Gist.

Nekadašnji košarkaš Partizana nije se proslavio protiv bivšeg kluba, još u prvoj četvrtini je izazvao ovacije Grobara vezanim promašajima sa linije penala, nije se proslavio ni u nastavku, a sada je uprava kluba rešila da napravi radikalan potez, prenosi Direktno.rs.

Bilo je očigledno da je atmosfera posle poraza bila naelektrisana, igrači nisu hteli da daju izjave, a usledio je munjevit put za Berlin.

Zvezda će već u utorak od 20 časova igrati protiv Albe, a u četvrtak gostuje Žalgirisu u Kaunasu u 19 časova.

Ne bi bilo neobično da se Zvezda reši Gista, koji je potpisao na dve sezone, ali mu je godišnja plata "teška" 580.000 evra.