• 0

Šta od sporta nude televizije: "Evroligaški" ABA duel u "Pioniru", Kup finale, fudbalski maraton

Akcija kreče od 11 sati, traje do iza ponoći

  • 0
džordan lojd

Foto: MN Press

Pred nama je još jedan uzbuljiv i sadržajan sportski dan, uz fokus na fudbalske i košarkaške aktivnosti na "malim ekranima".

U okviru ABA lige čekaju nas dva vrlo zanimljiva duela, oba su borba za vrh tabele, a sastaju se u podne Mega i Budućnost, i od 19 sati Zvezda i Cedevita Olimpija.

Oba meča prenosi kanal Arena sport 1.

Naravno, fudbal će i danas dominirati u maratonu koji kreće sa utakmicom Vitese - Fejnord, a nastavlja se mečevima Premijer lige, Serije A, španske lige, tu je i odložen duel Superlige Javor - TSC, ali i finale Kupa Škotske između Sletika i Hartsa.

SATNICA

10:55 KOŠARKA, Turska: Fenerbahče - Bursa (Sport klub 1)
12:00 KOŠARKA, ABA: Mega - Budućnost (Arena sport 2)
12:15 FUDBAL, Eredivizija: Vitese - Fejnord (Sport klub 2)
12:30 FUDBAL, Serija A: Torino - Bolonja (Arena sport 1)
12:55 FUDBAl, Premijer liga: Brajton - Šefild (Sport klub 1)
13:00 FUDBAL, Liga 1: Brest - Monpelje (Arena sport 3)
14:30 FUDBAL, Eredivizija: Den Hag - Ajaks (Sport klub 3)
15:00 FUDBAL, Serija A: Inter - Specija (Arena sport 2)
15:00 FUDBAL, Superliga: Javor - TSC (Arena sport 3)
15:00 FUDBAL, Serija A: Sasuolo - Milan (Arena sport 1)
15:10 FUDBAL, Premijer liga: Totenhem - Lester (Sport klub 1)
15:30 FUDBAL, Škotski kup, FINALE: Seltik - Harts (Sport klub 2)
16:00 FUDBAL, Švajcarska: Cirih - Servet (Arena sport 4)
17:00 FUDBAL, Liga 1: Lorijen - Ren (Arena sport 1)
17:00 FUDBAL, HNL: Hajduk - Gorica (Arena sport 3)
17:25 FUDBAL, Premijer liga: Mančester junajted - Lids (Sport klub 1)
18:00 FUDBAL, Serija A: Atalanta - Roma (Arena sport 2)
18:00 FUDBAL, Danska: Kopenhagen - Odenze (Sport klub 2)
18:30 FUDBAL, Portugalija: Žil Visente - Benfika (Arena sport 4)
19:00 KOŠARKA, ABA: Crvena zvezda - Cedevita Olimpija (Arena sport 1)
20:00 FUDBAL, Brazil: Vasko da Gama - Sanots (Arena sport 3)
20:15 FUDBAL, Premijer liga: WBA - Aston Vila (Sport klub 2)
20:45 FUDBAL, Serija A: Lacio - Napoli (Arena sport 2)
20:55 FUDBAL, Primera: Eibar - Real Madrid (Sport klub 1)
21:00 FUDBAL, Liga 1: Lil - PSŽ (Arena sport 1)
21:00 FUDBAL, Portugalija: Porto - Nasional (Arena sport 4)
22:15 AMERIČKI FUDBAL, NFL: Nju Orleans - Kanzas Siti (Sport klub 2)
23:00 FUDBAL, Argentina: Independiente - Boka Juniors (Arena sport 1)
02:15 AMERIČKI FUDBAL, NFL: NJ Džajants - Klivlend (Sport klub 1)

(Teleraf.rs)

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Google preporuke

Najnovije vesti

Dozvoljavam da mi Telegraf.rs šalje obaveštenja o najnovijim vestima