• 0

Šta od sporta nude televizije? Košarkaši Srbije "overavaju" Eurobasket, Zvezda sa Zenitom u Evroligi

Bogat sportski petak na televizijskim kanalima...

  • 0

Izuzetno bogat sportski petak je pred nama, pre svega iz vizure ljubitelja košarke, koji će moći da prate kvalifikacije za Evropsko prvenstvo, kao i kontinentalne smotre u Aziji, Severnoj Americi i Africi. Ali fokus će biti na našoj selekciji, koja će protiv Gruzije tražiti i definitivni prolazak na Eurobasket u meču koji startuje od 16:00 časova.

I uveče će se najviše pričati o košarci, pošto Crvena zvezda u prilično oslabljenom sastavu igra protiv Zenita i želeće da se pokaže posle osvojenog Kupa Radivoja Koraća, te pobede u ABA ligi protiv Borca iz Čačka.

Za one kojima je fudbal draži, tu je uvodni duel novog kola Premijer lige između Vulverhemptona i Lidsa, kao i utakmica Bundeslige između Arminije Bilefeld i Volfsburga. Oni koji prate francusko prvenstvo, moći će da gledaju okršaj Bresta i Liona.

Ranije tokom jutra pratićemo Australijan open, odnosno drugo polufinale ovog prestižnog turnira u muškoj konkurenciji. Protivnika u finalu čeka Novak Đoković, a to će biti ili Danil Medvedev ili Stefanos Cicipas.

SATNICA

09.00 – Fudbal, Australijska liga: Adelejd – Central Koust Mariners (Arena Sport 1)
09.20 – Tenis, Australijan open: Danil Medvedev – Stefanos Cicipas, polufinale (Eurosport 1)
09.50 – Alpsko skijanje, Korina d’Ampeco: Veleslalom, muškarci – prva trka (Eurosport 2)
10.55 – Košarka, Kvalifikacije za Afrobasket: Mali – Nigerija (Sport Klub 1)
11.00 – Košarka, Kvalifikacije za Afrobasket: Kenija – Senegal (Sport Klub 2)
11.30 – Fristajl skijanje, Svetski kup: Reiteralm, muškarci i žene (Eurosport 2)
12.30 – Košarka, Kvalifikacije za Eurobasket: Italija – Estonija (Sport Klub 3)
12.45 – Snuker, Vels Open: Četvrtfinale (Eurosport 2)
12.55 – Košarka, Kvalifikacije za Eurobasket: Finska – Švajcarska (Sport Klub 1)
13.20 – Alpsko skijanje, Kortina d’Ampeco: Veleslalom, muškarci – druga trka (Eurosport 1)
14.00 – Košarka, Kvalifikacije za Afrobasket: Gvineja – Obala Slonovače (Sport Klub 2)
14.00 – Košarka, Kvalifikacije za Azija Kup: Palestina – Kazakhstan (Sport Klub HD)
15.00 – Snuker, Vels Open: Četvrtfinale (Eurosport 1)
15.25 – Košarka, Kvalifikacije za Eurobasket: Severna Makedonija – Rusija (Sport Klub 1)
15.50 - Košarka, Kvalifikacije za Eurobasket: Gruzija - Srbija (RTS 1)
16.00 – Fudbal, Prva liga Srbije: Kolubara – Loznica (Arena Sport 2)
16.00 – Džudo, Gren slem: Tel Aviv, drugi dan (Sport Klub 3)
17.00 – Fudbal, Turska liga: Bašakšehir – Trabzon (Sport Klub HD)
17.00 – Košarka, Kvalifikacije za Afrobasket: Madagaskar – Tunis (Sport Klub 6)
17.00 – Košarka, Kvalifikacije za Afrobasket: Ekvatorijalna Gvineja – Kamerun (Sport Klub 7)
17.30 – Košarka, Kvalifikacije za Eurobasket: Rumunija – Izrael (Sport Klub 5)
18.00 – Fudbal, Prva liga Crne Gore: Budućnost – Sutjeska (Arena Sport 2)
18.00 – Fudbal, Hrvatska liga: Slaven Belupo – Šibenik (Arena Sport 3)
18.00 – Fudbal, Ukrajinska liga: Olimpik Donjeck – Dnjipro (Sport Klub 4)
18.10 – Košarka, Kvalifikacije za Eurobasket: Austrija – Mađarska (Sport Klub 1)
18.30 – Fudbal, Serija A: Fjorentina – Specija (Arena Sport 1)
18.45 – Košarka, Evroliga: Fenerbahče – Alba Berlin (Sport Klub 2)
18.45 – Rukomet, Liga Evrope: Dinamo Bukurešt – Tatran Prešov (Arena Sport 5)
19.00 – Fudbal, Treća Bundesliga: Mepen – Halešer (Sport Klub 3)
19.00 – Košarka, Kvalifikacije za Amerikup: Dominikana – Devičanska ostrva (Sport Klub HD)
19.30 – Fudbal, Rumunska liga: Univerzitatea – Hermanštat (Arena Sport 4)
19.45 – Snuker, Vels Open: Četvrtfinale (Eurosport 1)
20.00 – Košarka, Kvalifikacije za Afrobasket: Kongo – Centralnoafrička Republika (Sport Klub 6)
20.00 – Košarka, Kvalifikacije za Afrobasket: Mozambik – Angola (Sport Klub 7)
20.00 – Fudbal, Mađarska liga: MTK Budimpešta – Mezokovešd-Žeri (Arena Sport 3)
20.20 – Fudbal, Bundesliga: Arminija Bilefeld – Volfsburg (Eurosport 2)
20.30 – Fudbal, Ekstraklasa: Visla Krakov – Pogon Šćećin (Arena Sport 5)
20.40 – Košarka, Evroliga: Crvena zvezda – Zenit (Sport Klub 1)
20.45 – Fudbal, Čempionšip: Votford – Derbi (Sport Klub 2)
20.45 – Fudbal, Serija A: Kaljari – Torino (Arena Sport 1)
20.45 – Košarka, Evroliga: Asvel – Bajern Minhen (Sport Klub 4)
21.00 – Fudbal, Premijer liga: Vulverhempton – Lids (Sport Klub 3)
21.00 – Fudbal, Liga 1: Brest – Lion (Arena Sport 2)
21.00 – Košarka, Evroliga: Valensija – Real Madrid (Sport Klub HD)
21.00 – Fudbal, Španska liga: Betis – Hetafe (Sport Klub 5)
21.30 – Fudbal, Portugalska liga: Boavišta – Moreirense (Arena Sport 4)
22.30 – Golf, PGA tur: Dženesis invitejšnal (Eurosport 2)
01.05 – Hokej na ledu, NHL: Karolina – Čikago (Sport Klub 1)
01.30 – Fudbal, Brazilska liga: Sao Paulo – Palmeiras (Arena Sport 1)

Video: Stanković: Ponosan sam na ekipu i sa igračem manje smo pokazali želju da postignemo gol

(Telegraf.rs)

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Preporuka sa Weba

by Content Exchange

Google preporuke

Najnovije vesti

Dozvoljavam da mi Telegraf.rs šalje obaveštenja o najnovijim vestima