Mladi košarkaši Srbije dobili rivale na Svetskom prvenstvu

  • 0

Muška košarkaška reprezentacije Srbije igraće na Svetskom prvenstvu za igrače do 19 godina u Letoniji u B grupi zajedno sa Portorikom, Iranom i domaćinom Letonijom, odlučeno je na žrebu FIBA u Berlinu.

Svetski kup igraće se u gradovima Riga i Daugvapils od 3. do 11. jula ove godine.

U A grupi su Senegal, Kanada, Litvanija i Japan, u C grupi takmičiće se Argentina, Francuska, Koreja i Španija, a u D grupi Turska, Mali, Australija i SAD.

Srbija je žrebana iz drugog šešira u kome su bili i Francuska, Litvanija i Turska.

U prvom šeširu su bili SAD, Kanada, Španija i domaćin Letonija, u trećem Australija, Koreja, Japan i Iran, a u četvrtom Argentina, Portoriko, Mali i Senegal.

Srpski nacionalni tim do 19 godina na Svetskom prvenstvu sa klupe će voditi trener Zoran Lukić.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Video: Đoković dobio neverovatan poklon od navijača posle treninga

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA