Radonjić posle CSKA: Slomili su nas u poslednjih nekoliko minuta, bili su agresivniji

• 7
Dejan Radonjić

Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je posle neizvesne završnice i poraza u Moskvi od CSKA da su "armejci" bolje odigrali završnicu.

- Bili su mnogo agresivniji na oba kraja terena. U poslednjih nekoliko minuta, igrali su mnogo bolje i u ofanzivi i u defanzivi. Iskoristili su te momente da prelome meč. Čestitam im na pobedi, ali i čestitam mojim igračima na igri - kazao je Radonjić.

Zvezda je imala prednost tokom većeg dela meča, ali je četvrta četvrtina presudila u korist domaćina.