• 3

Šta od sporta nude televizije? "Tona" evropskih derbija, večiti na terenu, Zvezda u Baru

, Telegraf

Teško da će se iko ko je zagriženi ljubitelj sporta danas moći odvojiti od televizora

  • 3
Liga šampiona

Foto: Tanjug/AP

Pred nama je moguće najsadržajniji sportski dan koji se može zamisliti, dan u kome ljubitelje fudbala, košarke i sporta generalno očekuje niz sjajnih mečeva, derbija, uzbuđenja na svim meridijanima.

Krenimo redom, od Srbije.

U domaćim okvirima u fokusu će biti dueli Zvezde i Partizana u Superligi.

Crno-beli od 13:30 gostuju ekipi TSC, dok crveno-beli dočekuju niški Radnički od 18:45 - uz prenose oab meča na Premium Arena kanalu.

Danas je na programu i nekoliko velikih evropskih derbija: Marselj-PSŽ, Napoli - Roma, Olimpijakos - Paok, Inter-Juventus, Mančester junajted - Liverpul i kao šlag na tortu "el klasiko", Barselona - Real Madrid!

Većinu navedenih utakmica možete pratiti na kanalima Arene sport.

A pogledajte i šta vas još čeka danas od sporta na "malim ekranima". Podsetimo da danas i košarkaši Zvezde gostuju u Baru ekipi Mornara od 17 sati u jednoj od najzanimljivijih utakmica 5. runde ABA lige.

SATNICA

11:55 KOŠARKA, Italija: Napoli - Virtus (Sport klub 1)
12:00 KOŠARKA, ABA: Mega - FMP (Arena sport 2)
13:00 FUDBAL, Liga 1: Nica - Lion (Arena sport 1)
13:30 FUDBAL, Superliga: TSC - Partizan (Premium Arena)
14:00 AUTOMOTO: Moto GP, Misano (Sport klub 3)
14:00 FUDBAL, Primera: Sevilja - Levante (Arena sport 2)
14:55 FUDBAL, Premijer liga: Vest Hem - Totenhem (Sport klub 1)
15:00 TENIS, ATP Kremlin Kup - finale (Sport klub 2)
15:00 FUDBAL, Liga 1: Rems - Troa (Arena sport 5)
15:00 FUDBAL, HNL: Dinamo - Istra (Arena sport 3)
15:00 FUDBAL, Liga 1: Lens - Mec (Arena sport 1)
16:15 FUDBAL, Primera: Barselona - Real Madrid (Premium Arena)
17:00 KOŠARKA, ABA: Mornar - Crvena zvezda (Premium Arena)

17:00 FUDBAL, Superliga: Vojvodina - Radnički 1923 (Arena sport 1)
17:00 FUDBAL, Austrija: Salcburg - Šturm (Sport klub 3)
17:25 FUDBAL, Premijer liga: Mančester junajted - Liverpul (Sport klub 1)
18:00 ODBOJKA, Superliga: Crvena zvezda - Partizan (Arena sport 3)
18:30 KOŠARKA, ACB: Unikaha - Barselona (Arena sport 2)
18:45 FUDBAL, Superliga: Crvena zvezda - Radnički Niš (Premium Arena)
19:00 KOŠARKA, ABA: Cedevita Olimpija - Budućnost (Arena sport 1)
19:25 FUDBAL, Grčka: Olimpijakos - PAOK (Sport klub 1)
20:00 FUDBAL, Holandija: Groningen - AZ Alkmar (Sport klub 2)
20:45 FUDBAL, Serija A: Inter - Juventus (Premium Arena)
21:00 FUDBAL, Brazil: Internasional - Korintijans (Arena sport 4)
22:00 KOŠARKA, NBA: Bruklin - Šarlot (Arena sport 1)
22:20 AMERIČKI FUDBAL, NFL: Tampa Bej - Čikago (Sport klub 1)

(Telegraf.rs)

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Google preporuke

Najnovije vesti

Dozvoljavam da mi Telegraf.rs šalje obaveštenja o najnovijim vestima