Holinsov koš bacio Đokovića u trans: Pogledajte kako se Novak raduje poenima Zvezde

Prvi reket sveta iz prvih redova prati crveno-bele

• 0

Obradovao je Novak Đoković navijače Crvene zvezde svojim dolaskom na meč 15. kola Evrolige protiv Barselone, te otuda i ne čudi što je dobio gromoglasne ovacije Pionira!

U društvu kolege tenisera Vaceka Pospišila, Đoković je sedeo u prom redu - tik pored terena, i emotivno je doživljavao poene voljenog kluba. Pogotovo se to odnosilo na jedan koš Holinsa u drugoj deonici.

Inače, Zvezda je posle prve četvrtine gubila rezultatom 20:13, da bi sjajnom odbranom uspeli i da povedu u nastavku. Međutim, Barsa je na poluvreme otišla sa prednošću od 34:31.