≫

Sjajna utakmica za kraj 2021. godine: Derozan trojkom u poslednjoj sekundi bacio Vučevića u trans

Nevereovatno!

• 0
Cikago Buls, Demar Derozan, NBA Foto: Tanjug/AP

Košarkaši Čikago Bulsaslavili su protivIndijana Pejsersa sa 108:106 i to na najverovatniji mogući način, trojkom Demara Derozana u poslednjoj sekudni meča preko dva igrača!

Utakmica je od samog početka bila puna oscilacija i veoma izjednačena. Prva četvrtina, druga četvrtina... Rezultatska klackalica koja je iz sekunda u sekund išla od jednog kraja do drugog.

Čikago je bolje počeo utakmicu, odigrao je bolje poluvreme, ali je i ono opalo u poslednjoj četvrtini. Ipak, DeRozan je na sjajan način doneo pobedu svom timu, već kad se činilo da nema rešenja, digao se na šut i pogodio pored dva igrača Pejsera.

Ovaj koš je posebno inspirisao i Nikolu Vučevića, crnogorskog centra, koji nastupa za Čikago Bulse, koji je samo poručio rivalima da im prenosi "pozdrave iz Čikaga".