≫

Jokić odigrao herojski i ostvario monstruozan tripl dabl, ali je Bogdanović uništio Denver sa 36 poena

Hrvat je dominirao na ovoj utakmici

• 3

Nikola Jokić je odigrao jednu od najboljih utakmica u ovoj sezoni, zabeleživši 26 poena, 21 skok i 11 asistencija - 64. tripl dabl u karijeri - ali ovo nije bio dovoljno za pobedu Denver Nagetsa nad Jutom - Džezeri su slavili u Denveru sa 115:109.

Najzaslužniji za trijumf Jute bio je Bojan Bogdanović, koji je sa 36 poena i 13 skokova potpuno razbio odbranu Nagetsa.

Kod pobednika su dobri bili i Rudi Gej sa 18 poena i Denis Mičel sa 17, a u timu Denvera Monte Moris i Vil Barton su ubacili po 20, Eron Gordon 17, dok su svi ostali bili jednocifreni.

Odlučujuću prednost, posle izjednačenog prvog poluvremena, Juta je stekla u trećoj četvrtini, koju su dobili sa 9 razlike. Denver je, predvođen Jokićem, pokušao da stigne ovu prednost, ali nisu uspeli, mada su u poslednjem minutu prišli na -3.