Četvrti vezani poraz "pantera", Bajić se vratio na klupu Igokee pobedom

Pad forme ekipe iz Železnika

• 3
KK Igokea - KK Partizan Foto: Igokea m:tel/Nikola Vuruna

Košarkaši Igokee savladali su FMP rezultatom 73:61 u zaostalom meču 15. kola ABA lige.

Ekipa iz Železnika je na gostovanje došla bez povređenog Nevelsa, jednog od najboljih igrača u dosadašnjem delu sezone. To je ekipa Igokee znala da iskoristi i već u prvoj četvrtini stvorila prvu dvocifrenu prednost. Nije se predavala ekipa Nebojše Stefanovića, držala je rezultatski priključak i na poluvremenu zaostajala samo pet poena.

Košarkaši Dragana Bajića, koji je vodio ekipu prvi put od polovine decembra i nakon osam propuštenih mečeva zbog operacije, prelomili su utakmicu u trećoj četvrtini koju su dobili rezultatom 24:14. U poslednjem kvartalu prednost Igokee rasla je i na preko 20 poena razlike, ali su na kraju košarkaši FMP-a uspeli da spuste razliku na "samo" 12 poena.

U pobedničkom sastavu najefikasniji sa po 12 poena bili su Dešon Stifens i Džejms Robinson, dok su po 11 poena ubacili Darko Talić i Aleksa Radanov. Na drugoj strani Marko Radonjić je postigao 14, a Aleksa Stepanović 12 poena.

Nakon ovog meča Igokea je na skoru 9-8, dok je FMP na učinku 10-6 nakon četiri vezana poraza.