Željko Obradović pred 4. utakmicu ima samo jednu želju: "Ovo je najvažnije od svega"

Trener Partizana je istakao da je zdravlje igrača jedne i druge ekipe važnije od bilo kakvog rezultata

• 14
Košarka trener Željko Obradović Žoc Foto: MN Press

Košarkaši Partizana i Crvene zvezde ulaze u četvrti meč finalne serije ABA lige, gde će ponovo crno-beli biti domaćin, ali u nešto praznijem Pioniru zbog kazne čelnika lige. Trener Partizana, Željko Obradović je istakao da klub mora odigrati isto kao i treću, te da je bitno samo zdravlje košarkaša.

Partizan gubi sa 2:1, Zvezda je ta koja ima drugu meč loptu, ali to nije poljulalo crno-bele u prethodnoj utakmici, kada su i slavili sa sa 70:67. Međutim, samu utakmicu je obeležio poprilično klizav parket, te je i igranje bilo skoro pa nemoguće.

Na to je ukazao i Željko Obradović pred naredni meč, rekavši da se nada da to ovoga puta neće biti slučaj i da neće stvarati probleme igračima jedne i druge ekipe.

- Otprilike isto kao i pred treću utakmicu. Znamo da jedini način da nastavimo finalnu seriju je da pobedimo utakmicu. Da probamo da damo sve od sebe, kao što smo to uradili u poslednje dve utakmice. Borbenost koja je bila fantastična. Uz veliku želju da teren ne bude klizav kao što je bio u trećoj utakmici. Mislim da je zdravlje igrača obe ekipe najvažnije - istakao je Željko Obradović.

Podsetimo, četvrti meč je na programu u petak, 3. juna s početkom od 18 časova i 30 minuta.