Kako je ovo moguće?! Fudbaler argentinske ekipe pogođen sirovom ribom u lice tokom utakmice

Još jednom se potvrdilo da sve "gori" kada su u pitanju mečevi tamošnjeg prvenstva

• 1

Fudbaleri Rasinga i Indepedijentea odigrali su vrlo "vatren" meč argentinskog šampionata u fudbalu koji je rešen pobedom domaće ekipe rezutlatom 1:0.

Strelac jedinog gola na tom meču bio je Auče u 9. minutu susreta, a 12 minuta kasnije Kopeti je promašio penal za domaće, kojim je mogao da duplira prednost Rasing Kluba.

Ipak, ovaj meč neće se pamtiti ni po čem drugom do vrlo bizarnom momentu iz 49. minuta utakmice, kada je fudbaler gostujućeg sastava, Leander Fernandes pogođen ni manje ni više nego sirovom ribom u lice?!

Pao je na travu, iznet je sa terena na nosilima, ali se na svu sreću vratio i priveo utakmicu kraju, iako je udarac bio prilično šokantan.

Pogledajte na početku vesti u snimku kako je sve to izgledalo.