Obradović skoro ostao bez reči posle šokantnog poraza: "Jako je teško opisati, mogli smo ovo da dobijemo"

Trener Partizana istakao je da je sve ovo "divota košarke"

• 19
Željko Obradović Foto: Sport Klub - Printscreen

Košarkaši Partizana šokantno su poraženi u Španiji od ekipe Baskonije posle produžetka (103:96), iako su imali veliku šansu da kroz regularnih 40 minuta dođu do pobede.

Ipak Hauard je pogodio trojku preko Pantera uz zvuk sirene, a onda je u dodatnih pet minuta, domaći tim na krilima svega toga upisao trijumf.

Naravno, Željko Obradović nije mogao nikako da bude zadovoljan, pa je posle meča u miks-zoni izustio par rečenica i opisao šta se to desilo.

- Jako teško je opisati. Mislim da smo igrali dobro, jako lako smo mogli da dobijemo meč u regularnom vremenu. Ovo je divota košarke, čestitke Baskoniji, ako igrate produžetak, nemam mnogo stvari da kažem.