• 7
 ≫ 

"Partizan je bio najzainteresovaniji, ali...": Moneke otkrio zašto nije stigao u Beograd

 ≫ 

Ovaj igrač je na kraju stigao do Monaka

  • 7
Čima Moneke

Printskrin: Youtube/Manolo 77

Posle poraza od Crvene zvezde, ekipa Monaka je odlučila da pojača svoje redove i dovela je Čimu Monekea iz Sakramento Kingsa. MVP Lige šampiona je u isto vreme bio i želja Partizana, ali nije došlo do konkretne ponude, što je i on sam otkrio.

Moneke je otišao u Sakramento, ali čim je postalo očigledno da se neće zadržati i da neće u potpunosti ispuniti svoj san, odlučio se za povratak u Evropu, a jedan od zainteresovanih ekipa je bio i tim Partizana.

Međutim, crno-beli nisu poslali ponudu, bar tako ističe sam Moneke.

- Bilo je mnogo interesa, dosta klubova iz Evrolige želelo da me dovede, a Partizan je bio najzainteresovaniji, ali nisu poslali ponudu, pa nisam ni mogao da odem tamo - rekao je Moneke u razgovoru za ESPN, koji se dotakao i samog Monaka.

- Možda bi poslali u narednim danima, ali je Monako bio brz, drugi timovi nisu imali neku šansu, zato što mi je Monako odmah pokazao koliko me želi.

Video: Puna hala bodri Željkov tim protiv Mornara: Grobari pohrlili u Pionir posle derbi pobede

(Telegraf.rs)

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Neki Tamo

    30. januar 2023 | 20:51

    Hahahaha šta kaže Želimir nisam nikad cuo za tog igrača.

    19
    10

    Podelite komentar

  • Bio

    30. januar 2023 | 21:45

    najzainteresovaniji ali nije uputio ponudu ?

    12
    3

    Podelite komentar

  • Pex

    30. januar 2023 | 21:51

    Rece patoloski lazov da nikad nije cuo za njega

    10
    7

    Podelite komentar

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Ne želim da budem informisan
Ok