≫

Majk Džejms izvukao ekipu Saše Obradovića u poslednjoj četvrtini: Monako sprečio veliku senzaciju

Dva preokreta u drugom poluvremenu

• 0
Majk Džejms Foto: MN Press

Košarkaši Monaka uspeli su da održe maksimalan učinak i nakon trećeg kola LNB Pro A lige pošto su tek nakon preokreta porazili Sen Kentin 77:75.

Nije u prvoj deonici mirisalo da bi do neizvesnosti u finišu moglo da dođe, pa čak ni na poluvremenu iako je na semaforu bilo samo četiri poena plusa za domaćina.

U šokantnoj trećoj deonici koju su gosti rešili u svoju korist 25:11 igra Monaka se u potpunosti raspala, ali je onda na scenu stupio Majk Džejms.

Čak 30 poena Kneževa u poslednjoj deonici bilo je dovoljno da se još jednom dođe do preokreta, pa je Monako sada na učinku 3-0.

Džejms je bio i najefikasniji pojedinac sa 19 poena, koliko je dao i Eli Okobo. Blosomgejm je dodao 12, dok je 15 za Sen Kentin ubacio Dosu Jovo.