Bizarna scena na utakmici Lejkersa i Memfisa: Susret trajao minut duže, evo šta se desilo

L. I.

Problem nastao kod vraćanja vremena za napad...

• 0
Los Anđeles Lejkers Foto: Tanjug/AP

Košarkaši Los Anđeles Lejkersa savladali su Memfis rezultatom 123:120, a na pomenutom meču viđena je nesvakidašnja situacija.

Naime, tokom treće četvrtine, pri rezultatu 93:92 za goste, trebalo je da se restartuje sat za merenje napada, dok je na semaforu stajalo 1:14 do kraja četvrtine.

Ipak, pored vraćanja vremena za napad na 14 sekundi, sat je pomeren na 2:20, pa je meč trajao 66 sekundi duže. Ovakav razvoj događaja nije uticao na krajnji rezultat jer su obe ekipe u tom razdoblju postigle po dva poena, a ovaj veliki propust ljudi za zapisničkim stolom nije primetio niko od aktera susreta.

Lejkersi su nakon ovog susreta osmi na tabeli zapadne konferencije, dok je Memfis na 13. mestu i bez šansi je za plasman u plej-of.