Jokić i Denver ovo nisu zaslužili od svojih navijača

M. M.

Pogotovo ne srpski košarkaš kog u četvrtak najverovatnije čeka MVP krunisanje

• 4

Nema sumnje da je Denver odigrao očajnu utakmicu protiv Minesote i da su zaslužili svaku kritiku, pogotovo nakon što sada gube sa 2:0 u polufinalnoj seriji, ali pitanje je da li su Nikola Jokić i saigrači zaslužili baš ovakvo ponašanje domaće publike!

Naime, već u poslednjoj četvrtini navijači Denvera počeli su daizlaze iz "Bol Arene", da bi sredinom iste krenuli i da navijaju za Vukove.

U situaciji kada je Entoni Edvards vodio napad gostujućeg tima, sa tribina se čulo "Hajde, Vukovi", na šta je najbolji igrač Minesote odgovorio poenima.

Nedugo zatim, navijači Denvera su skandirali Edvardsu da je MVP - i to u danima kada se očekuje da Jokić bude taj koji će poneti ovu laskavu nagradu.

Na kraju, Vulvsi su dobili meč rezultatom 106:80 i naredna dva će dočekati Nagetse na svom terenu. U nastavku možete pogledatii kako je domaća publika "okrenula leđa" Denveru.