≫

Sudije se pod pratnjom obezbeđenja vratile na teren: Vatrena atmosfera u odlučujućem meču Partizana

S. G.

Ušli su na teren sa suprotne strane od one koju inače koriste

• 7

Košarkaški Partizana i Budućnosti igraju odlučujuću utakmicu polufinala ABA lige u Beogradskoj Areni, a na poluvremenu je gost imao prednost 54:48.

Sam finiš prvog dela meča obeležilo je nekoliko situacija u kojima su navijači smatrali da su arbitri oštetili domaćina, zbog čega su ispraćeni zvižducima.

Sve je kulminiralo u završnici kada su se sa tribina čuli i uvredljivi povici upućeni ka jednom od slovenačkih sudija.

Zbog toga su se na početku drugog poluvremena sudije najkasnije vratile u salu od svih aktera duela, a to su učinili i pod pratnjom obezbeđenja i sa skroz suprotne strane od one koju inače koriste.

Pravdu na susretu dele Damir Javor, Saša Pukl i Tomislav Hordov.