Damir Javor isključio Tavareša zbog čudnog faula u napadu, trener Reala krenuo da se smeje od muke

S. T.
S. T.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Košarkaši Real Madrida i Olimpijakosa, možda pomalo neočekivano, ušli su u dramatičnu završnicu četvrtog susreta plej-ofa Evrolige u "Vizinik Centru", pošto su Kraljevići uspeli da se približe na samo četiri razlike na oko dva minuta do kraja.

Međutim, u tom momentu je glavni sudija ovog meča, Damir Javor iz Slovenije doneo odluku koja je razbesnela sve u dvorani u Madridu, pošto je za minimalan kontakt svirao prekršaj u napadu Valteru Tavaresu, a to je bio njegov peti faul.

Tavares je napravio prekršaj nad Vezenkovim, a nakon što se to desilo, košarkaš Reala počeo je da se smeje, ali je još burnije reagovao trener Reala, Ćus Mateo na klupi.

On je kleknuo i počeo da se hvata za glavu, a onda je počeo da se smeje od muke i da gleda u pravcu Damira Javora.

Naravno, do promene odluke nije došlo, a Vezenkov je nakon toga postigao trojku preko ruke sa skoro devet metara.

(Telergaf.rs)

Video: Andrej Kostić pokazao kakav je talenat na meču sa "Studentima"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • max

    2. maj 2025 | 07:09

    E ako je svirao, real je ubedljivo najodvratniji sportski klub na svetu i najprgaviji, super sto su ispali.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA