
„Evroliga mafijo, dobro došli u džunglu“: Janakopulos isprozivao Bodirogu, ovako preti sudijama Javoru i Puklu
Nakon dramatične završnice utakmice između Panatinaikosa i Efesa u Istanbulu, u kojoj je turski tim slavio pobedu, vlasnik Panatinaikosa Dimitris Janakopulos ponovo je skrenuo pažnju na sebe – ovog puta oštrim porukama na društvenim mrežama.
Vidno iznerviran suđenjem, Janakopulos nije birao reči. Posebno je prozvao sudije Javora, Randovića i Pukla. On je napisao da, ako imaju m*da, dođu da sude u atinskoj dvorani OAKA. Njegove poruke kulminirale su rečenicom „Dobrodošli u džunglu“, čime je poslao jasnu poruku da ih u Atini čeka paklena atmosfera.
Tu se nije zaustavio. Evroligi je uputio optužbe nazivajući je „mafijom“ i ističući da su to oduvek bili. Ni Dejan Bodiroga, predsednik Evrolige, nije ostao pošteđen – Janakopulos je i njega prozvao da se pojavi u OAKA dvorani.
Ovo nije prvi put da Janakopulos na ovaj način iskazuje nezadovoljstvo posle poraza svog kluba. Njegov temperament i direktan stil komunikacije poznati su širom Evrope, a ovakve poruke sigurno će izazvati burne reakcije u javnosti i kod čelnika Evrolige.
Ovo su poruke koje je ostavio:
(Telegraf.rs=
Video: Milojević: Oprezni smo, imamo poštovanje prema Napretku koji je dobra ekipa
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Pp
Za Bodirogu je u pravu 100%, to je poslušni NATO birokrata doveden da radi protiv pravoslavaca i da prvenstveno pljačka Srbe. Zvezdu masakrira već godinama a svoje Jugoslovene je na prevaru ubacio u EL. Za reprezentaciju je igrao fok se zvala Jugoslavija a prestao onog trenutka kad je postala Srbija.
Podelite komentar
Miki
Mislim da je potpuno u pravu.Pratio sam sve utakmice i kao prilicni poznavalac kosarke,zakljucio da su sudije nekad suptilno krali,a nekad direktno,sirovacki.A Bodiroga je posebna prica.Sta on radi za srpsku kosarku.Radi za sebe.Bora Stankovic se okrece u grobu
Podelite komentar
stevan
Nemoj molimte Bodirugu prozivati vredjas tudjmanovce koji puno od njega ocekuju.
Podelite komentar