
Gotova poslednja utakmica regularnog dela sezone ABA lige: Borac izgubio mesto na tabeli od Studentskog centra
Košarkaši Studentskog centra ugostili su ekipu Borca iz Čačka u hali Morača u Podgorici u poslednjoj utakmici regularnog dela sezone ABA lige i slavili rezultatom 90:80.
Kao i sve druge utakmice 30. kola ABA lige, i ova je bila rezultatski beznačajna, ali timovi su pristupuli meču sa željom za pobedu.
Krenuo je Borac fantastično, pa su čak rano ostvarili prednost od deset poena, ali je krajem treće četvrtine ekipa iz Crne Gore napravila seriju i preokret, koji je do kraja utakmice održala.
Najbolji igrač na utakmici bio je Zoran Nikolić koji je meč završio sa 15 poena, devet skokova, ali i 29 indeksnih poena.
Erik Nil je bio fantastičan za Studente sa 21 poenom i 7 asistencija, ali i 28 indeksnih poena. Bogavac je dodao 19, Hadžibegović 13 i Pavlićević 11 poena.
U ekipi Borca se istakao Nikolić sa 25 poena i četiri skoka, a dvocifreni su bili i Boldvin sa 14 poena i Jošilo sa 11 poena.
Sezona je za oba tima završena, sa tim da je ekipa Studentskog centra završila sezonu kao 11, dok je Borac ovim porazom pao jedno mesto ispod.
(Telegraf.rs)
Video: NBA igrač koji navija za Zvezdu gleda meč Partizana i Mege u Areni
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
izgubio
mesto na tabeli ?
Podelite komentar