Nikada laganiji stajling Nikole Jokića pred NBA meč: Pogledajte kako se Srbin pojavio u dvorani u Oklahomi

S. T.
S. T.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Najbolji srpski košarkaš, Nikola Jokić ponovo je bio u startnoj postavi Denver Nagetsa i za peti meč polufinalne serije Zapadne konferencije protiv Oklahoma siti Tandera, ovoga puta u gostima.

Privlačio je dosta puta pažnju Nikola Jokić svojim stajlingom prilikom dolaska na utakmicu, posebno je bilo zanimljivo kada se pojavio pred treći meč obučen u "Džokera" iz čuvenog filmskog serijala.

Ali ovoga puta, srpski košarkaš se odlučio za apsolutno jednostavnu i prostu varijantu, a opet sasvim elegantnu.

U dvorani u Oklahomi se pojavio noseći belu majicu preko koje je bio džemper, dok je uz to nosio i klasične pantalone i cipele.

Pogledajte kako je izgledao taj stajling ispod:

(Telegraf.rs)

Video: Jokić patosirao igrača Oklahome

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA