Ne treba menjati ono što valja: Navijači mu donosili cveće, Dragan Šakota ostao veran AEK-u

S. T.
S. T.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Ima ona izreka da "ono što valja, ne treba dirati i menjati". Shvatili su to u Grčkoj u redovima AEK-a, pa su odlučili da ponude svom ovogodišnjem treneru Draganu Šakoti novi ugovor, koji je ovaj prihvatio.

U grčkom timu su svakako bili raspoloženi da zadrže najboljeg trenera u istoriji kluba, sa kojim su osvojili treće mesto ove sezone u FIBA Ligi šampiona, a boriće se i za bronzu u Grčkoj ligi.

Navijači obožavaju bivšeg trenera Crvene zvezde, čak su mu donosili cveće na prag kuće pre par dana i molili ga da ostane, što je on na kraju i učinio.

On je inače bio trener AEK-a u nekoliko navrata, a prvi put je to učinio od 2001. do 2003. godine. Tada je osvojio i prvenstvo Grčke, kao i državni kup, dok je 2018. godine bio šampion u FIBA Ligi šampiona.

Podsetimo, Šakota je u Zvezdi proveo dva mandata i bio je trener beogradskih crveno-belih od 2005. do 2007. godine, kao i u sezoni 2019/20.

(Telegraf.rs)

Video: Vladimir Gaćinović za Telegraf posle Zvezde: "Mislili su da dolazi Hari Poter"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA