Ostoja Mijailović podigao ton: "Nije Željko Obradović faktor koji je uticao da se Partizan ne ugasi"
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
MBG
Ostoja i Žoc ne mogu da se dogovore oko zasluga za jedan trofej u 11 godina! Hahahahaha
Madar
Još jednom da čestitam na sportskim rezultatima: -plasman na F4 Kupa Srbije, -osvajanje 13. mesta u Evroligi i -2. mesta u regularnom delu ABA lige! Ovo su i dokazi da ste preporodili Partizan! Da ne zaboravimo i organizaciju prijateljskog meča u Australiji što je veličanstven podvig! Kličimo Žocu i Ostoji majstorima spin informacija!
нибрС
А не него сте ти и твоја пудлица спасили Партизан… Срам те било !