
Grobari besni! Partizan objavio cene karata za Dubai, nećete verovati koliko koštaju
Košarkaši Partizana u ponedeljak od 19 časova dočekuju Dubai u Beogradskoj areni u prvom meču polufinala ABA lige.
Crno-beli su objavili cene karata za ovaj susret, koje su bez dileme iznenadile sve navijače.
Karta za Nivo 400 koja uključuje bočni, zapadni i istočni deo košta 2500 dinara. Za Nivo 400, ali centralni deo, karta je protiv Spartaka bila 700 dinara, sada je 3000 dinara.
Cene pojedinačnih ulaznica su sledeće:

- U četvrtak, 22. maja od 12 časova počinje prodaja dnevnih ulaznica za prvu utakmicu polufinala AdmiralBet ABA lige u kojoj će Partizan Mozzart Bet 26.05. od 19 časova dočekati Dubai. Prioritetne prodaje za članove ovog puta neće biti, već će se odmah pristupiti slobodnoj prodaji. Takođe, aktivna će od samog starta biti "resale" opcija. Slobodna prodaja dnevnih ulaznica za utakmicu protiv Dubaija počinje 22. maja u 12 časova i odvijaće se putem linka na sajtu partizan.basketball , zatim sajta efinity.rs, na blagajni Beogradske arene (blagajna sever) i Efinity prodajnim mestima (TC Rajićeva, Sava Centar i Dom omladine) - stoji na zvaničnom sajtu Partizana.
(Telegraf.rs)
Video: Ljudi, ovaj NBA meč je za istorijske almanahe ali i koš u poslednjim sekundama za produžetak
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Doktor
To je ta ljubav...
Podelite komentar
Joka1
Volim Partizan 40g,ovo sada je slika sadašnjeg vremena, neka dodju selfi navijači, ja sigurno neću, ovo je sramota, neka ih gledaju ovi što imaju para, a to su lojalisti ove vlasti, a da živimo u zlatnom dobu, admine budi jednom čovek, objavi mi kom., ako smeš
Podelite komentar
Nikola
Bice slobodan ulaz sledece sezone protiv splita ili krke…
Podelite komentar