ABA liga izabrala sudije za meč Budućnost - Zvezda: Delijama se ovo neće svideti

S. P.
S. P.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Košarkaši Crvene zvezde izaći će na teren u prvom meču polufinala ABA lige u Podgorici, u dvorani "Morača" protiv ekipe Budućnosti, a dan pred odigravanje utakmice takmičenje je na zvaničnom sajtu objavilo imena trojice sudija koji će deliti pravdu.

ABA liga je kao vodećeg arbitra izabrala iskusnog Hrvata Damira Javora, koji nema najbolju reputaciju među navijačima Zvezde u poslednjih nekoliko godina.

Njegov prvi pomoćnik biće Slovenac Mario Majkić, dok će drugi pomoćni sudija biti iz Bosne i Hercegovine, a to je Dragan Porobić.

Meč se igra od 21 časa u ponedeljak, 26. maja, a uživo prenos meča moći ćete da ispratite na Telegraf.rs portalu.

(Telegraf.rs)

Video: Igrač Oklahome brutalno zakucao preko Jokića

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • нибрС

    25. maj 2025 | 11:48

    Kога брига за мишљење неимара са сјевера…

  • Deki

    25. maj 2025 | 13:35

    Buducnost se predala, nece igraci da igraju jer im titula ne donosi nista, tj donosi im isto koliko i cetvrto mesto. Liga je neregularna

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA