Skandal u Podgorici: Igrači Zvezde gađani predmetima, navijači Budućnosti vređali i suprugu Nemanje Nedovića!

   
Čitanje: oko 1 min.
  • 14

Košarkaši Crvene zvezde igraju prvi meč polufinala ABA lige protiv Budućnosti u Podgorici, gde su i dočekani na veoma skandalozan način. Varvari iz Crne Gore su odmah na startu meča, tačnije na izlasku crveno-belih na teren odlučili da na njih bace razne predmete.

Već je od zagrevanja počelo vređanje navijača Budućnosti prema igračima Zvezde, a na tapetu se našla supruga Nemanje Nedovića, Mina kojoj su još jednom pogrdno skandirali.

Izuzev toga, pri izlasku igrača Zvezde na teren, sa tribina su poleteli upaljači, kovanice i razni predmeti, koje su pokušali momci iz kluba da brzo sklone, ali je sve zabeleženo na snimku. Poprilično neprijateljska atmosfera u Morači.

(Telegraf.rs)

Video: Dušan Vlahović dobio "novi zadatak" u Srbiji: Postao je ambasador

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • RS

    26. maj 2025 | 21:01

    I posle se čude zašto imaju takav doček u Beogradu!

  • Ogi

    26. maj 2025 | 21:38

    Pa njima je dozivljaj da im dodje klub kao CZ, to je kompleks nise vrijednosti

  • mk

    26. maj 2025 | 22:32

    Nemoj da vredjate mezimicu,vecito su ugrozeni kad je u pitanju neke serija

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA