
Luka Vildoza se oglasio na srpskom
Košarkaši Olimpijakosa su veoma loše počeli finale lige u Grčkoj, gde su poraženi od Panatinaikosa sa 80:68, dok se u susret ovom meču oglasio i Luka Vildoza i to na srpskom jeziku. Argentinac je još jednom pokazao koliko je zaljubljen u srpsku odbojkašicu Milicu Tasić.
Luka Vildoza je neko ko je igrao u Crvenoj zvezdi i ko se kroz medije svakog leta pominje kao potencijalni povratnik u crveno-bele iz Beograda. To nije izostalo ni ovog leta, ali je jedno sigurno - Luka će se vratiti u Beograd, ali na svadbu sa svojom izabranicom Milicom Tasić.
Da stvari budu i "podgrejanije", on se javio na srpskom.
Jednostavno, on je objavio fotografiju sa svojom lepšom polovinom Milicom Tasić.
- Želim da budeš moja... Volim te - poručio je Luka mešavinom španskog i srpskog jezika.
(Telegraf.rs)
Video: Devojka Luke Vildoze gledala meč Zvezda - Olimpijakos
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
5G
Njemu je u zadnje 3 godine košarka poslednja rupa na svirali.. Kad bi dao makar jedan koš na utakmici to bi bila premija.. Olimpiakos će mu dati brzo šut kartu.
Podelite komentar