Nikola Jokić ponovo "pobegao" u Republiku Srpsku, pojavila se fotka sa raftinga na Tari

M. M.
M. M.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Srpski košarkaš Nikola Jokić, trenutno najbolji na svetu, i ovog leta je izabrao da mir i predah od naporne NBA sezone potraži na Tari!

Kao veliki zaljubljenik u konje, prirodu i rafting, Jokić je drugu godinu zaredom odlučio da deo odmora provede u Republici Srpskoj, tačnije u rafting kampu nadomak Foče.

Na društvenim mrežama pojavila se fotografija na kojoj se vidi kako Jokić uživa u društvu prijatelja, odeven u majicu sa svojim prepoznatljivim simbolom – "džokerom". Osmesi, opuštena atmosfera i netaknuta priroda najbolja su potvrda da dvostruki MVP zna kako da napuni baterije posle dugih i iscrpljujućih meseci u NBA ligi.

Podsetimo, Jokić je prethodnu sezonu završio u polufinalu Zapadne konferencije, dok se očekuje da će ovog leta igrati za reprezentaciju Srbije na predstojećem Evropskom prvenstvu.

(Telegraf.rs)

Video: Profesorka Ilić o šahovskom turniru

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA