
Jezivo skandiranje Grobara za Nebojšu Čovića u Pioniru tokom meča Partizan - FMP
Iako je Nebojša Čović napustio Crvenu zvezdu ove sezone i postao zvanično predsednik Košarkaškog saveza Srbije, netrpeljivost navijača Partizana prema njemu ne prestaje.
To smo mogli da vidimo i na meču Partizan - FMP u prvom meču polufinalne serije.
Naime, u momentu kada se Balša Koprivica našao na liniji za slobodna bacanja u prvoj deonici, iz polupraznog Pionira se začulo jezivo skandiranje.
Neko je počeo da viče "Čoviću", na šta je ostatak hale odgovarao uzvikom "umri". To je ponovljeno nekoliko puta, što je sasvim sigurno nešto čemu ne bi trebalo da bude mesta na sportskim borilištima.
Podsetimo, Grobari i Nebojša Čović su više od decenije imali pravi mali rat od kada je on postao predsednik Crvene zvezde.
Često su na utakmicama Grobari imali barjake, transparente i uvredljiva skandiranja na račun Čovića i njegove porodice.
Mnogi su pomislili da bi to moglo da prestane sa njegovim odlaskom na čelo KSS, ali očigledno to nije slučaj.
(Telegraf.rs)
Video: Željko Obradović otkrio ko ostaje u Partizanu sledeće sezone: Tri važna igrača su pod znakom pitanja
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
bg
Stvarno ste objektivni,ajde malo pisite o covicevim poslovima i koliko je partija promenio slobodno
Podelite komentar
Dend
Jel neko zna koliko košarkaških pa i fudbalskih klubova ima g. Ćović ?
Podelite komentar
helga
sve po zaslugama...
Podelite komentar