
Evo ko sudi druge polufinalne utakmice KLS Superlige, Spartak - Crvena zvezda i FMP - Partizan
Košarkaška Superliga donela nam je prve mečeve polufinalne serije za vikend. Zvezda je iznenađena od strane Spartaka, dok je Partizan posle preokreta savladao FMP, tako da će crno-beli i Subotičani imati meč lopte za plasman u veliko finale.
Prvi će na teren košarkaši Crvene zvezde i Spartaka večeras u Subotici od 19.00 časova u dvorani "Dudova šuma", a KLS je delegirala sudije za ovaj meč.
Glavni arbitar biće i naš najiskusniji - Ilija Belošević, dok će mu pomagati Vladimir Jevtović i Aleksandar Milojević.
Sa druge strane, u Železnik će još jedan iskusan sudijski trio, koji deli pravdu i u evropskim takmičenjima. Na meču FMP - Partizan je za glavnog arbitra postavljen Uroš Obrknežević, a pomagaće mu Stefan Ćalić i Siniša Prpa.
Ovaj meč igra se u utorak od 19.00 časova u dvorani FMP-a.
U slučaju da bude potrebno da se igraju majstorice, one će biti odmah na programu u sredu i četvrtak.
(Telegraf.rs)
Video: Košarkaš Partizana napravio 3 lične greške za 40 sekundi
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Covic
Moji ljudi
Podelite komentar
Ja sam ja
Zanimljivo da na sajtu klsa stoji da obrknezevic sudi umesto jevtovica u subotici, jel to zbog toga sto je iskljucio trenera fmpa? I onda se pitate sto nam propada kosarka i zasto obradovic daje onakve izjave
Podelite komentar
Sloba vg
Kako da ne, kada je ,,gusto,,tube Ilija...
Podelite komentar