
Šekularac nakon plasmana Partizana u finale KLS-a: "Imamo najbolje navijače na svetu!"
Košarkaši Partizana plasirali su se u finale Košarkaške lige Srbije, pošto su u majstorici polufinala pobedili FMP 90:80 i tako zakazali duel sa Spartakom iz Subotice.
Nakon meča, svoje impresije izneo je mladi igrač crno-belih Đorđe Šekularac.
- Pa, mislim da gotovo niko nije očekivao da sa ovakvim sastavom ovako dobro odigramo, ali smo sa puno žara i volje igrali dobro u odbrani i napadu, i drago mi je da smo pobedili - rekao je Šekularac.
Istakao je Šekularac da mu je puno značilo što je igrao sa saigračima iz juniorskog tima.
- Mi se poznajemo više godina, igrali smo zajedno u kadetima i juniorima, znamo kakvi smo igrači, i znamo da možemo da damo mnogo ekipi - rekao je Đorđe i zahvalio se navijačima:
- Navijači su mi dali puno energije, stvarno su najbolji na svetu - kaže Šekularac i ističe da nema treme kod njega i saigrača iz juniorskog tima:
- Igrali smo već dve utakmice, ali nismo igrali ovoliko. Takva je situacija sa igračima, pa smo mi dobili šansu i dobro je iskoristili - rekao je Šekularac i dodao da ne razmišlja trenutno o Spartaku:
- Ne znam, tek se završila ova utakmica, videćemo sutra na treningu - zaključio je Đorđe Šekularac.
(Telegraf.rs)
Video: Partizanovi klinci "dobili batine" posle pobede nad FMP-om
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.