Majk Daum se oglasio misterioznom porukom: "Sve se dešava sa razlogom..."

S. P.
S. P.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Američki košarkaš, Majk Daum, više nije igrač Crvene zvezde, pošto se tokom dana klub oglasio i zahvalio igraču na prethodnoj sezoni provedenoj u crveno-belom dresu. Nakon toga Daum je objavio na svojim društvenim mrežama kako se oseća povodom kraja saradnje.

Dve različite poruke poslao je na dve različite mreže, pa je tako na Instagramu bio veoma zahvalan navijačima na neverovatnoj podršci i poželeo je sve najbolje svima u klubu.

- Najbolji navijači na svetu! Hvala vam na podršci kroz sve. Želim sve najbolje svima u Crvenoj zvezdi! - napisao je Daum na Instagram priči.

Sa druge strane na društvenoj mreži "X" objavio je misterioznu poruku, ali u dobrom kontekstu i sa zadovoljstvom što je bio deo organizacije.

- Sve se dešava s razlogom. Ovaj tim će zauvek imati posebno mesto u mom srcu. Hvala najboljim navijačima na svetu i srećno Zvezdo! - mističan je bio na "X-u".

Verovatno ni on, a ni bilo ko u glubu nije mislio da će ovoliko problema sa povredama Dauma toliko odvojiti od terena, pa se prvi deo poruke najverovatnije odnosi upravo na to.

Daum je tokom sezone u Evroligi prosečno beležio 7.2 poena, 2.5 skokova i to za šest indeksnih poena u proseku.

(Telegraf.rs)

Video: Angelina Topić Srbiju vodila ka opstanku, evo šta je poručila nakon toga

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA