
Malo košarkaš, malo pacijent: Entoni Dejvis čekao od aprila na operaciju, pa ugrozio početak trening kampa
Američki košarkaš Entoni Dejvis ponovo je u centru pažnje zbog nove zdravstvene komplikacije, ovog puta retke prirode – odvojene mrežnjače oka.
Iako je sezona za Dalas Maverikse završena još u aprilu, Dejvis je tek sada odlučio da se podvrgne operaciji, što je pokrenulo brojna pitanja o tajmingu odluke.
Poznato je da je tokom prethodnih meseci primao udarce u lice, ali je uprkos bolovima nastavio da igra kako bi pomogao ekipi u borbi za plej-of, koja se na kraju nije isplatila.
Doktorima je sada prepušten zadatak da mu omoguće potpuni oporavak do početka priprema.
U međuvremenu, Dalas gradi tim iz snova – stigao je talentovani Kuper Fleg kao prvi pik, a povratak Kajrija Irvinga očekuje se početkom godine.
Mevsi imaju talenat, širinu i ambiciju, ali da bi ispunili šampionske snove, zdravlje glavnih igrača moraće konačno da ih posluži.
(Telegraf.rs)
Video: Entoni Dejvis: Gledali smo snimke, spremni smo za Srbiju
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.