
Dubai se ozbiljno pojačava za Evroligu: Stiže novo sjajno pojačanje!
Doskorašnji košarkaš Budućnosti i reprezentativac Bosne i Hercegovine Kenan Kamenjaš novi je igrač Dubaija, saopštio je klub iz Ujedinjenih Arapskih Emirata.
Kamenjaš (25) je sa Dubaijem potpisao dvogodišnji ugovor, a u prethodne tri godine bio je član Budućnosti iz Podgorice, u kojoj je beležio odlične partije.
Naime, košarkaš iz Bosne i Hercegovine je prošle takmičarske godine u ABA ligi prosečno beležio 11,8 poena i 7,4 skokova, dok je u Evrokupu imao učinak 10,7 poena i 6,3 skokova po utakmici.
Novi košarkaš Dubaija je tokom karijere igrao i za Studentski centar i Spars iz Sarajeva. Kenan Kamenjaš će, kao i Dubai debitovati naredne sezone u Evroligi.
Klub iz Ujedinjenih Arapskih Emirata je u prethodnom periodu doveo tri sjajna pojačanja - Aleksu Avramovića, Džena Musu i Mekinlija Rajta.
(Telegraf.rs)
Video: Itudis otkrio šta misli o Željku i kako ga je zvao Žoc: "Tvrdoglavi..."
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Deki
Fina postava. Mogu da budu iznenadjenje u evroligi. I da naprave iskorak u aba ligi na drugo mesto odmah iza partizana
Podelite komentar