Nova drama NBA zvezde: "Objavi to na svim mrežama i daj pola miliona, inače nema dogovora”

E. S.
E. S.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Američki mediji prenose da Aješa Hauard, bivša partnerka NBA asa Entonija Edvardsa, navodno traži 500.000 dolara i javno izvinjenje u okviru njihovog sudskog spora oko starateljstva nad ćerkom.

Edvards (24), zvezda Minesote, u sudskim dokumentima podnetim 6. avgusta tvrdi da Hauard (38) odbija da potpiše papire kojima joj se dodeljuje isključivo starateljstvo nad njihovom ćerkom Aubri, rođenom u oktobru 2023. Sud je još 20. maja doneo odluku o starateljstvu, uz nalog da strane potpišu sporazum, ali do toga nije došlo.

Prema tvrdnjama Edvardsovog tima, Hauard je odbila da potpiše jer je u početnoj verziji sporazuma stajala klauzula da ne sme javno da govori loše o košarkašu niti da objavljuje fotografije deteta. Iako je ta odredba kasnije uklonjena, ona je navodno postavila nove uslove – javno izvinjenje na svim Edvardsovim društvenim mrežama, uz povlačenje “svih lažnih i uvredljivih izjava” i potvrdu njenog ugleda kao majke, kao i odštetu od 500.000 dolara.

Edvards tvrdi da je zbog odugovlačenja procesa primoran da plaća visoke advokatske troškove.

Entoni Edvards - Minesota Timbervulvs Foto: Tanjug / AP

Sa svoje strane, Hauard poručuje da njen zahtev za odštetom “nema veze” sa dogovorom o starateljstvu, već da je tražila novac zbog “velike finansijske i reputacione štete” tokom dugog sudskog procesa.

Njihov pravni sukob traje još od rođenja deteta – najpre su pokrenuti postupci u Džordžiji i Kaliforniji, a sud u martu ove godine presudio je u korist Edvardsa, odbivši da Kalifornija određuje iznos alimentacije. Hauard se na tu odluku žalila.

(Telegraf.rs)

Video: Klinac Partizana doneo bod Radničkom u Ivanjici

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA