
Bonga najavio meč protiv Srbije: "Svi znamo koliko je Jokić dobar"
Košarkaška reprezentacija Nemačke izvukla se kroz iglene uši kada je u polufinalu Superkupa u Minhenu odnela pobedu protiv Turske, a nakon tog meča oglasio se i Isak Bonga, košarkaš Partizana i Nemačke.
Istakao je da je kvalitet Srbije ogroman i da će naredni meč u finalu pripremnog Superkupa biti veoma kvalitetan.
- Svi znamo da on ima mnogo kvaliteta i svi znamo koliko je dobar Jokić. Ali čak i ako ga izuzmemo, oni i dalje imaju mnogo, mnogo dobrih igrača. Za nas je najvažnije da budemo dobro fokusirani sa naše strane - rekao je Bonga.
Govorio je i o kvalitetu Evrobasketa...
- Generalno, mnogi ljudi kažu da će ovo biti najbolji turnir u istoriji Eurobasketa. Mislim, prethodni turniri su zaista bili neverovatni. A sada imamo turnir sa mnogo, mnogo dobrih timova. Ali mislim da su oni više kao tim. Siguran sam da ćemo videti turnir na zaista visokom nivou - zaključio je Bonga.
Srbija će naredni meč igrati protiv selekcije Nemačke koja je do finala došla pobedom protiv Turske u veoma intezivnoj i neizvesnoj završnici.
(Telegraf.rs/Sportal)
Video: Dušan Mihajlović, sin Siniše Mihajlovića o Zvezdi i Arnautoviću: “On je život”
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.