
Odlične vesti za Grobare! Ekipi se u Australiji priključuju dva igrača, trojica ostaju u Beogradu
Košarkaši Partizana putuju za Australiju gde će odigrati pripremni turnir, ali ponovo neće biti u punom sastavu, pošto će izostajati nekoliko igrača, kako saznaje Mozzart Sport.
Za razliku od dosadašnjih utakmica, Partizan će u sastavu imati dvojicu igrača koji su izostajali u dosadašnjem delu priprema.
Vanja Marinković će se vratiti u tim nakon odmora posle reprezentativne pauze, dok će se priključiti i Karlik Džons, koji je rešio problem sa povredom prsta ruke.
Sa druge strane, usled povreda izostaće Aleksej Pokuševski, Frenk Nilikina i Tajrik Džons, a nije poznato i dalje kada će se vratiti.
Partizan će utakmicu sa Panatinaikosom igrati 18. septembra od 19.30 časova, a tri dana kasnije igraće protiv Sidnej Kingsa.
(Telegraf.rs)
Video: Bonga: "Želim da slavim s ljudima ovde, nisam video poruku Partizana"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.