Zek Ledej ne vidi Partizan u plej-inu Evrolige: Zvezdu je stavio među poslednje ekipe, ali je iznenadio mnoge

   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Polako se bliži početak Evrolige, a ovo tkamičenje je počelo isa predstavljanjem svih ekipa. Održavaju se dani za medije, gde igrači učestvuju i u svakakvim izazovima, dok je najnoviji došao u vidu TikTok filtera prema kom igrači ekipa treba da odrede i ko će završiti na kom mestu na kraju sezone. Nova protagonista ovog izazova je i Zek Ledej.

On je proveo dve sezone u ekipi Partizana, a onda se vratio u Olimpiju Milano gde je igrao prošle godine. Samim tim što je iz kluba otišao Nikola Mirotić, od Ledeja se očekuje da bude i jedan od novih predvodnika svog tima.

Samim tim, on je bio pogodan i za ovaj filter, gde su neki odgovori i iznenadili.

Zek Ledej je Zvezdu postavio na 18. mesto od 20 ekipa, što i nije previše čudno s obzirom na to kakav su rivalitet imali tokom svojih igara u Partizanu.

Ipak, došao je red i na Partizan, a njih je stavio na 11 mestu, što znači da ih ne vidi ni u plejofu, iako je poručio da su oni porodica.

(Telegraf.rs)

Video: Srđan Blagojević posle derbija: Naterali smo Zvezdu da se branisa 5 igrača

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA