
"Moja ćerka ima zdravstvene probleme": Emotivna ispovest Lučića, da li zbog ovoga nije došao u Partizan?
Navijači Partizana potajno su se nadali da će ovog leta doživeti povratak Vladimira Lučića u crno-beli dres, ali ta želja nije postala stvarnost. Iako je Željko Obradović želeo iskusnog asa u svom timu, Lučić je odlučio da produži ugovor sa minhenskim Bajernom do 2027. godine.
U ekskluzivnom razgovoru za podkast „X&O’s Chat“, koji vodi Edin Avdić, Lučić je po prvi put otkrio teške privatne razloge koji su uticali na njegovu odluku da ne prihvati ponudu iz Beograda.
- Planirao sam da se vratim u Srbiju. Igrom slučaja, moja najmlađa ćerka Saša, koja je nedavno napunila godinu dana, ima određene zdravstvene probleme zbog kojih zavisi od konstantne i specijalizovane lekarske pomoći. I zbog toga je jako važno da ostanemo u Nemačkoj naredne tri do četiri godine. U ovom trenutku tamo imam postavljen ceo sistem, verovatno najkvalitetnije moguće za lečenje moje ćerke. Ta situacija menja sve planove - rekao je Lučić.
Bivši kapiten Partizana, koji je u klubu proveo zlatne godine od 2008. do 2013., istakao je i da ne odustaje od povratka u Beograd u budućnosti:
- Nadam se da ću jednog dana opet biti u gradu u kom sam odrastao.
(Telegraf.rs)
Video: Nenad Lalatović veoma emotivan posle pobede Mladosti, pomenuo Dejana Milovanovića
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
BG.
Njegov ne dolazak u Partizan je najvecim djelom ZELJKO OBRADOVIC nece iskusni vrhunski kosarkas da se neko dere na njega i da ga psuje !
Podelite komentar