Rafael Nadal dobio jedno od najvećih priznanja u karijeri

S. G.
S. G.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Rafael Nadal i dalje niže priznanja i nagrade i posle više od dve decenije neverovatne karijere.

Najnovije mu stiže iz Španije – legendarni teniser proglašen je počasnim doktorom Univerziteta u Salamanki, jedne od najstarijih i najuglednijih visokoškolskih ustanova u zemlji.

Nadal se oglasio i na društvenim mrežama, gde je zahvalio na ovom velikom priznanju.

- Ponos, zahvalnost i sreća. Velika je čast biti prvi sportista koji je proglašen za doktora honoris causa ovog univerziteta, koji je ostavio tako dubok trag u kulturi, društvu i mišljenju Španije. Hvala Univerzitetu u Salamanki i celom gradu na ukazanoj ljubavi i podršci. Ovaj dan će me zauvek pratiti i podsticati da nastavim da budem veran vrednostima koje me je sport naučio. Hvala vam od srca!

(Telegraf.rs)

Video: Trojica igrača Zvezde poslednji ostali na stadionu Porta

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • 123

    3. oktobar 2025 | 18:51

    Nas Novak je neprijatelj drzave..Teraju ga iz zemlje. Za njih, ne postoji..Velika razlika..velika. A ovaj..doktor..

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA