U Zvezdi bio "otpadak", sada sa nesuđenim pojačanjem Partizana predvodi najjaču reprezentaciju na svetu!

   ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Košarkaška reprezentacija Sjedinjenih Američkih Država pred sobom ima dva duela u okviru kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, gde će igrati protiv Nikaragve, a u susret tim duelima su odredili i sastav koji će ih predvoditi.

Kao i ranije, Sjedinjene Američke Države ne mogu da računaju na sve svoje zvezde, zbog čega moraju da se snalaze sa igračima koji ne nastupaju u NBA ligi, pa čak nema ni onih iz Evrope, te gledaju da skupe one "sa strane".

Naravno, uspeli su i ovde da pozovu nekoliko interesantnih imena, među kojima je predvodnik Džavonte Smart, košarkaš koji je nedavno nastupao u Crvenoj zvezdi, gde i nije ostavio baš dubok trag. Osim njega, tu je od interesantnijih imena i Kajl Gaj koji je prethodne godine završio karijeru, ali je ovog leta odlučio da se vrati košarci.

Između ostalih, tu je i Tori Kreg, košarkaš koji se povezivao sa Partizanom.

Najveće ime od svih je bivši NBA igrač Brendon Najt.

Na spisku se nalaze i Maržon Bokam, Pedro Bredšo, Garison Bruks, Kesler Edvards, Nejt Hinton, Brenond Najt, Džejden Šaklford, Džeremaja Tilmon i Rajan Vulridž.

(Telegraf.rs)

Video: Orlići srušili Amerikance u Bačkoj Topoli, Vlahović strelac jedinog gola

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA