Zvezdini Nigerijci se javili zbog sjajne utakmice njihovog saigrača u Srbiji: Ostavili su kratke komentare

   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Košarkaška reprezentacija Srbije je uz dosta muke uspela da dođe pobede u prvom kolu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, pošto su u Pioniru bili bolji od Švajcarske sa 90:86 i to nakon ogromnog preokreta, gde su na poluvremenu gubili sa 23 poena razlike.

Jedan od najzaslužnijih za ovaj preokret je košarkaš Crvene zvezde Stefan Miljenović, koji je debitovao za reprezentaciju Srbije i odmah je pokazao zbog čega je budućnost pred njim.

Utakmicu je završio sa 21 poenom, devet asistencija i čak osam skokova, čime je bio najbolji bio uz Dušana Ristića, koji je postigao 24 poena i uhvatio je pet skokova.

Nedugo nakon utakmice, oglasili su se i saigrači Stefana Miljenovića - Džordan Nvora i Čima Moneke, putem svojim Instagram profila.

Oni su pružili podršku mladom saigraču.

Džordan Nvora je napisao.

- Igraču - uz oznaku Miljenovića, dok je Moneke napisao samo "Dva puta".

(Telegraf.rs)

Video: Vladan Milojević o svom otkazu posle FCSB: "Vratiću se na naslovne strane, ja sebi kupujem vreme..."

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA