Još jedna užasna vest za Jokića i Denver, povredio se Nikolin saigrač: "Nadamo se da je..."
Košarkaši Denvera poraženi su noćas od Dalasa u Teksasu posle prave drame, nakon što je Pejton Votson promašio trojku iz ćoška uz zvuk sirene, čime je ostavio Nagetse bez preokreta i trijumfa - 131:130!
Naš Nikola Jokić meč je završio sa 29 poena, sedam skokova i 14 asistencija za 36 minuta na parketu, upravo on je na kraju i podelio pas Votsonu za šut za tri poena, ali je ovaj bio neprecizan.
Nije to bio kraj lošim vestima za Denver na ovom meču, pošto je potencijalno težu povredu doživeo i Nikolin saigrač, Kameron Džonson, koji je u jednom trenutku završio na parketu u bolovima.
Ispostavilo se da mu je nastradalo desno koleno, a američki mediji prenose da će on odmah otići na magnetnu rezonancu kako bi se utvrdio stepen povrede.
O tome je pričao i trener Dejvid Adelman na konferenciji za medije odmah nakon utakmice.
- Nadamo se da je bolje nego što je u prvi mah izgledalo - rekao je Adelman.
Podsetimo, Denver je već ostao bez dva bitna startera zbog povreda, pošto su van terena i dalje Kristijan Braun i Aron Gordon.
(Telegraf.rs)
Video: Dvejn Vašington: "Nisam video Penjaroju na treningu"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.