Otkriven skandal u NBA: Denis Šreder pokušao da udari Luku Dončića, odmah je suspendovan!

V. J.
V. J.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Košarkaš Sakramento Kingsa Denis Šreder suspendovan je na tri utakmice, a razlog je sukob i pokušaj da udari drugog igrača - Luku Dončića.

Kako se navodi, Šreder je čekao Luku Dončića i tražio ga u hodniku arene posle poraza od Los Anđeles Lejkersa 125:101. Takođe, informacije govore da se ceo incident dogodio 40 minuta posle završetka utakmice.

Iako liga nije indentifikovala koji igrač je napadnut, jasno je bilo da se radi o Luku Dončiću, koji je imao određene sukobe sa Šruderom tokom utakmice, pa je sve eskaliralo posle duela.

Denis Šreder je tako suspendovan na tri utakmice, te neće biti od pomoći Sakramento Kingsima, a sigurno da će ovaj gest imati uticaja i na razgovore koje će morati da obavi sa nadležnima u klubu. Sakramento u nedelju dočekuje Hjuston, u prvom duelu bez plejmejkera nemačke selekcije.

(Telegraf.rs)

Video: Mađari postigli prelep gol protiv Crvene zvezde, sve je izgledalo kao na treningu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA